Sklep MotorTuning powstał dla wszystkich osób,dla których jazda na motocyklach jest pasją.Dużą wagę przywiązujemy do obsługi klienta,zawsze służymy pomocą i jesteśmy dyspozycyjni przez 7 dni w tygodniu.Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,zależy Nam ,aby każda osoba dokonująca zakupu u Nas była w 100%  usatysfakcjonowana.

Motocykle mogą być pasją, która raz na zawsze odmieni życie ich użytkownika. Wiąże się z tym cała ta otoczka, poczynając od specjalnego ubioru, a kończąc na zlotach miłośników dwuśladów. Może to okazać się doskonałą okazją do nawiązania wielu niezwykle interesujących znajomości, do rozpoczęcia całkiem nowego rozdziału w życiu.Dlatego posiadamy bardzo duży asortyment akcesoriów motocyklowych,i cały czas go poszerzamy.Każdy może znaleźć w Naszym sklepie coś dla siebie.Jeśli szukasz oryginalnego prezentu,a nie wiesz co wybrać zadzwoń lub napisz do Nas a my chętnie doradzimy,uwielbiamy swoją pracę ,dlatego służymy pomocą.

Jazdy na motocyklu nie można porównać do niczego innego. Mimo braku wszelkich udogodnień, jak klimatyzacja wrażenia z jazdy motocyklem nie da się niczym zastąpić. Spędzając wolny czas na przejażdżce można pozostawić w tyle wszystkie problemy dnia codziennego. Siadając za sterami motoru liczy się tylko ta chwila, wszystko inne jest nieistotne. To doskonały sposób na odprężenie. Jadąc na motocyklu można zamknąć się w tym świecie, w całkiem odmienny sposób odczuwać otoczenie. Dochodzi do tego ten ogromny zastrzyk adrenaliny, które silnie uzależnia, sprawiając, ze po każdej skończonej jeździe myśli się już o następnej. Ten, kto raz zakochał się w motocyklach, jest wierny tej pasji przez całe życie.My już bardzo długo jeździmy na motocyklach,i właśnie dlatego postanowiliśmy otworzyć sklep MotorTuning,zapraszamy wszystkich do sklepu internetowego i stacjonarnego w Sosnowcu przy ul.Benedykta Dybowskiego 55,lokal nr.4.